Madej Wróbel

Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Madej i Wróbel. Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku kiedy to powstał nasz, mały zakład, w którym w rodzinnej atmosferze przygotowywaliśmy wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy. Grono amatorów naszych wędlin powiększało się, a wraz z nim rozrastała się nasza firma. Jednak nasze przesłanie nigdy się nie zmieniło. Od samego początku jest nim stałe zaspokajanie oczekiwań konsumentów!

Dzisiaj starannie przygotowane wyroby Madej Wróbel dostępne są w całym kraju, ale także poza jego granicami, gdzie szczególnie cenione są przez naszych rodaków mieszkających z dala od domu. Rodzinna produkcja gwarantuje dbałość o jakość produktów. Zdajemy sobie sprawę jak ważna ona jest dla każdej polskiej i szerzej, europejskiej rodziny. Od lat stawiamy na unikalne receptury i to właśnie na ich podstawie przygotowywane są nasze najbardziej cenione wyroby. Jednocześnie opierając się na własnym doświadczeniu i kunszcie chętnie proponujemy nowe, inspirujące smakiem produkty.

Mówiąc o smaku, należy wspomnieć, że jego wyjątkowość to zasługa nie tylko unikalnych receptur, precyzyjnego doboru składników, odpowiedniego czasu wędzenia, ale przede wszystkim ludzi, ich zaangażowania oraz radości, którą daje im przyjemność jaką konsument czerpie ze smakowania naszych wyrobów.

Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w kiełbasach, bo przecież można powiedzieć, że jest to nasz, Polaków „produkt narodowy”. Natomiast wytwórnia Madej Wróbel to nie tylko kiełbasy, ale także: szynki, wędzonki, kabanosy i wiele innych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Godziny otwarcia:

PN - SB: 10:00 - 20:00
ND: 10:00 - 18:00

Kontakt: